SONU HÜSRANLA BİTEN BİR WS ;)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• SONU HÜSRANLA BİTEN BİR WS ;)

WS BAŞLAMADAN ÖNCEKİ AMACIMIZ PETİNE WS ATMAKTI PETE İHTİYACIM OLDUGUNDAN DEGİL AMAÇ ORTADA BİR İDDANIN OLMASI..VİDEONUN TAMAINI ALAMADIM BEN ARADAN GEÇEN DİYOLOGLARDAN BAHSETMEK İSTİYORUM BİRAZ...BU MALI ÖNEMSEDİGİM İÇİN PAYLAŞMA GEREGİ DUYMADIMM SADECE CEVRE ARADAKŞLARIMIN BU NMMALDAN UZAK DURMAASI ADINA PAYLAŞIYORUM BU VİDEOYU..WS BAŞLAMADAN ÖNCE YAŞAM BASTIĞIMI İDDA ETTİ.. DAHA SONRASINDA KARA BÜYÜ SURA BUĞU OLDUĞUNU SÖYLEDİ Kİ BUNU SÖYLEYİN KARA BÜYÜ SURAYA DÜZ 5K VURUYO.. DAHA SONRASINDA LOLİPOP OLDUĞUNU SÖYLEDİ EN SONUNDA DA VİDEODE GÖRÜCEĞİNİZ ÜZERE ÇALINTI PETLE WS ATTIĞIMI İDDA ETTİ...BİR İNSAN BUKADAR SALAK BU DENLİ MAL OLAMAZ ÇOK SAYIĞISIZ Bİ KİŞİLLİK SİZLERE TAVİYEM BENİM DÜŞTÜGÜM HATAYA DÜŞMEYİN MÜMKÜN OLDUKCA UZAK DURMAYA ÇALIŞIN BU MALDAN DİYORUM VE İYİ SEYİRLER..https://www.youtube.com/watch?v=r5RXbrP72fc
    • Öncelikle şunu söylemek istiyorum 1.cisi karşılıklı İtemine atılan wslerde karşı tarafta video alır.2.cisi item denerken kestiğin wsleri kestim diye kırpıp atmışsın ve aramıZda geçmeyen muhabbetleri sohbet diye yazmışsın senin gibiler anca item arar kara büyü swde +lı iken skill 23 k atıorsun sonra petine yok itemine diyip kişilik kasıyorsun wsde 25-26 k atmana rağmen kesildiğin wsleri kırpmışssın aferin..şu swde bana kesilende kendini iyi bilir beni kesende nasıl kestiğini iyi bilir.başka videolarınızda bekliyoruz simyasız Çarları kesip kırpıp atarsın erkeksin ya :) Senin bu oyunda öğrenemediklerini biz öğretiyoduk şimdi git başka çar diz ve o Çarda attığın 26 kyı başka karakterde at.
      • Kime yürümeyi öğrettiysek bizi geçmeye çalıştı. ! -TRDuante

• 2018 YILININ DANSÖZLÜK ÖDÜLÜNÜN SANA VERİLMESİ GEREKİYO.. HALEN KIVIRMA PEŞİNDEŞİN..1. KONU DENEME WSLERİNDE ALT BAGIRMADA SKOR SONUCU YAZILMAZ SKORR SONUCU DİYORUM BAK AYRINTIYI KAÇIRMA SONUC KAÇ 5-0 SEHİRDEKİ ATTIKLARIMIZI SAYMIYORUM BİLE NEYSE..2. KONU SEN BENİ KESMİŞ OLSAYDIN ORDA 5-0 LIK Bİ SKOR YAZMAZDI...3.Bİ KONU İSE BASKA KARAKTERLERE KARŞIDA AT DEMİŞSİN ŞUANA KADAR KARŞIMA SENİN KADAR ATEŞLİSİ CIKMADI CIKARSA ONUNLADA ATARIM HİÇ PROBLEM DEGİL.. ZATEN BENİM İÇİN TAMAMEN ZAMAN KAYBISIN..4. Bİ KONU İSE KELİMELERİ SAPTIRMAK YERİNE BÜTÜN OYUNCULARIN HAKEMLİGİ KARŞISINDA SENİNLE KARAKTER VE İTEMLERİN TAMAMINI SİLMESNE Bİ WS DAHA ATALIM HATTA HANİ KARA BÜYÜ BUGU VAR YA SEN Bİ KARA BÜYÜ AÇ ÖYLE GEL WSYİ ÖYLE DEVAM ETTİRELİM EN AZINDAN BU SW SENDEN KURTULMUŞ OLUR..SON OLARAK ŞUNU BELİTMEDEN GEÇEMİCEM SEN BENİM DENGİM Bİ OYUNCU DEGİLSİN HERKES YERİNİ VER HADDİNİ BİLECEK..

Mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenleyen “RainMan” ().

• Öncelikle bir gün oyuna girmedik neler olmuş vay anasını.BarikaT arkadaşımı tebrik ederim 1-1 düello ve videosu için. 2. Olarak çalınıt pet mevzusunu eğer dermanın petini diyorsan o işi hallettik bu pet o pet değil taner.Bu peti gözümün önünde 120 ye kastı. Serverda bariz bi karabüyü üstünlüğü var ama bu karabüyü üstünlüğü görüldüğü üzere büyük bir emekle petiyle kuşağıyla iç itemleriyle silahıyla sağlanıyor yoksa bedensel karakterinide görüyolruz dönüşüm itemi olmamasına rağmen attığı damage videoda. Bence doğru build le her iki tarafında kazanma şansı var bu düelloyu.
    • Şunuda belirteyim senin gibi kara buyu oynuyan kisilerin kedilerde mart ayinda.oldugu gibi sizdede belli bir donemde ortaya cikma huyu var .Burada birbirimizi kandirmayalim her karekter deil sadece kara buyu abartili serverde ve bunu adiniz gibi biliosunuz.bana karq buyu diz gel demissin eksik butun itemini temin edecegim git bi beedensel diz ve karabuyuye duz 5 k gir.Oynadigim karekterin cani 32 k ve.sen duz skill 26 k atiosun sonra ws de kestim diye seviniosun.oyuna emegi herkez.verior her emek veren itemi olan ws kaybetmiosa sirtimizin yere deymemesi lazimdi.Envarterimde.olan itemlerle 26 k yiyorsam bu emek deil suranin bugudur.Bunun farkindasiniz.Birbirinizi yemeyin...

• Bu serverdaki hicbir karakter abartili degil aslinda.Tek fark oyuna kyanit itemlerinin getirildigi zaman karakter savunmalarinin islevsiz olmasi bu arada sadece beceri savunmasi ve normal savunmalar calisir durumda.Haliyle buyu skili olan karakterler buyu bozmadan dolayi ilede fazla vuruyor.Su zamanlarda karsilikli vs atmanin yanlis oldugu dusunuyorum.Bu durum duzeltildigi zaman tekrar paylasirsiniz kozlarinizi anlamsiz tartismalara girmenin manasi yok.iyi gunler.
    • Griffin kardesimin soyledigine katiliyorum.wslerde dizilen buyu savunmasi belli bi oranda etki ediyor dahasida yok bu yuzden ninja saman karabuyu sura buyulu saldiridan dolayi cok vuruyor.Ona ragmen sen bnden duz 5 k yiyosan bu senin ezikliyin.Karşindaki adamin ne denli saglam oldugunu anlayip serverdeki acigi kullanarak Duanteden prim yapmaya calisiorsun bide yazmis benim rakibim bile olamazsin diye Aslinda haklisin senin rakibin biz degiliz 1.koydeki kopekler senin dengin.suan Swde buyu savunmasinda srn var adam akilli bugdan etkilenmeyen karekter zihinsel ve bedensel savasci bide okcu bu karekterle karsima cikacak kadar guveniosan kendine buyur gel bicakcida kabulumdur saman sura haric hangi karekterle geliosan gel toplariz serveri onunde.wsmizi atariz.Sonra kim dansoz kim vale goruruz. İnsanlari 2kestigin videoyla bnden sogutamazsin senin bni nasil kestigini Griffin kardesimin bildigi gibi.bir.cok adamda.bilior.O yorumunu begendigin adam Javiers(kutay) iyi sura dizen.bi kardesimiz. O bile beni nasil.kestigini cok iyi bilior ve karabuyusuyle bu sorun gidene kadar ws atmior atsada senik gibi prim yapma cabasi yok .Eskilerden ws goruntulerimizde var kendisiyle.girip izleyebilirsin.Ws nasil olur diye.

• Yuzsuzlukte cigir actin be nasil konusak yuzun var halen hayret ediyorum..1.konu Sehirdeki afk carimi ust uste yerden kaldirmandan kesen sen. Tabi oara bi gaza geldin Demekki neymis Afk car kesmeye benzemiyormus karsikli ws atmak..2.Konu sehirde seni okadar kesmis olmama ragmen ws teklifinde bulunan yine sen..madem suralar buglu buna ragmen sen ws teklifinden bulunacak cesareti nerden aliyosun..Benim uzerimden pirim yapiyosun demissin sen kimsin? Beni bu sw herkes iyi bilir halen soyluyorum sen benim dengim degilsin haddini bileceksin suralarin buglu oldugunu dusunuyorsan acarsin surani gelirsin karsima..Benim oynadigim ikiside sura hic bizaman bosluklari degelendirip ona gore car dizmedim ben oldum olasi suradir benim carlarim..Ayri bi konu senin ben cigerini bilirim.. son guncelleden once birak duz 5k vurmayi sen 5k skil atabilindinmi bugune kadar..5k duz vuran sen ama buglu sura..Yine soyluyorum sura bugu varsa sura ac sura gel karsima beni kes videonu paylas bukadar basit..Ayri bir diger konu ide Ben senin gibilere kesilcek olsaydim bugun bu swde olmazdim..bir kez daha bastira bastira soyluyorum sen benim dengim oyuncu degilsin..
    • TRDuante44 yazdı:

Griffin kardesimin soyledigine katiliyorum.wslerde dizilen buyu savunmasi belli bi oranda etki ediyor dahasida yok bu yuzden ninja saman karabuyu sura buyulu saldiridan dolayi cok vuruyor.Ona ragmen sen bnden duz 5 k yiyosan bu senin ezikliyin.Karşindaki adamin ne denli saglam oldugunu anlayip serverdeki acigi kullanarak Duanteden prim yapmaya calisiorsun bide yazmis benim rakibim bile olamazsin diye Aslinda haklisin senin rakibin biz degiliz 1.koydeki kopekler senin dengin.suan Swde buyu savunmasinda srn var adam akilli bugdan etkilenmeyen karekter zihinsel ve bedensel savasci bide okcu bu karekterle karsima cikacak kadar guveniosan kendine buyur gel bicakcida kabulumdur saman sura haric hangi karekterle geliosan gel toplariz serveri onunde.wsmizi atariz.Sonra kim dansoz kim vale goruruz. İnsanlari 2kestigin videoyla bnden sogutamazsin senin bni nasil kestigini Griffin kardesimin bildigi gibi.bir.cok adamda.bilior.O yorumunu begendigin adam Javiers(kutay) iyi sura dizen.bi kardesimiz. O bile beni nasil.kestigini cok iyi bilior ve karabuyusuyle bu sorun gidene kadar ws atmior atsada senik gibi prim yapma cabasi yok .Eskilerden ws goruntulerimizde var kendisiyle.girip izleyebilirsin.Ws nasil olur diye.
      Kardeşim yanlız orada attığımız vs ilk vs miz değildi bunu sende biliyorsun. Bi karakterin kesilmesi için bugtur güncellemedir bunlara gerek olmadıgınıda biliyoruz hepimiz. Eyvallah kestik kesildik çok videomuzda var sıkıntı değil orada karabüyü güncellemesi var ama bedenselinde nasıl skill attığını görüyoruz.Sen ile bedensel vs side attık. Bir çok kombinasyon item değiştirmişsin o videoda.Ben ise hep sabit oynadım kirin le okyanusu bile değiştirmedim.Sözün kısası her türlü item değişikliği bu serverda çok etki yapıyor. En iyi buildi yapan vs yi kazanıyor bu kadar basit. Sırf beceri hasarına karşı koyma dizersen emin ol damage düşecektir.
    • Elimdeki kombinasyonlari bnden iyi biliyorsun kutay titan+dragon takiliyken yedigim damage ortada Arkadasa daha once soyledigim gibi bu.gibi tipler kedilerde mart ayinda oldugu gibi buyu hasari artirildimi ortaya cikma huyu var.Birbirinizi kandirmaya hic gerek yok 2 skilde adam aliosunuz sonra bahaneler bos laflar ediosunuz gerek yook ortada bi emek ver dengim deilsin yok bilmem ne klasiklesmiş metin2 de kendini bi.bok sanalarin lafidir.Senin oten bu borunu buyu hasari ve savunmasi dengelendimi gormek isterim .Adiniz gibi eminsiniz gotunuzu yirtsanizda o damageyi.hic bir full cara atamazsin..

• gm ye bildirim olarak paylastigim videodur.Suan ne karakter bugu nede buyu bozma buyu savunmasi bugu vardir.Kisacasi karakter savunmalari etkisizdir.Hibrit hasar icin ninja karakteri kullandim.Bana kalirsa bu durum duzeltilene kadar bu hakaret dolu tartismaya son verebilirsiniz.Duzeltildigi zaman tekrar yapabilirsiniz.Yanlis zamanda yapilmis bir vs diyorum.Ama duanteninde bunu bildigini sanmiyorum.Sura arkadas gayet duruma gore beceri savunmali itemlerini kullanmis.Dedigim gibi durum duzeltilir tekrar vs nizi atarsiniz kalp kirmaya hakarete luzum yok.iyi gunler..